Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 130 - 92103 ЦЕНА: 1,260 ден
Ланци за снег 4WD 275 - Praxis 9275 ЦЕНА: 3,030 ден

Ланци за снег 4WD 470-260 – Praxis 9274

Достапен

Шифра:9274

ЦЕНА: 2,630 ден3,298 ден

Clear selection
Спореди

Lanci za sneg Praxis – 4WD 470- 260 – 9274

Тежина 9.8 kg
Ланци дим

Ланци 4wd 380-225, Ланци 4wd 390-230, Ланци 4wd 400-240, Ланци 4wd 410-245, Ланци 4wd 450-250, Ланци 4wd 460-255, Ланци 4wd 470-260, Ланци 4wd 480-265, Ланци 4wd 490-270

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег 4WD 470-260 – Praxis 9274”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе