Течност за стакла Sonax - Red energy 5л. 266555 ЦЕНА: 300 ден
Ланци за снег Praxis - 12mm- тип 40 - 99882 ЦЕНА: 1,460 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 30 – 92030

Има на залиха

Шифра:92030

ЦЕНА: 1,200 ден

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 30 – 92030

Тежина 3.0 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 30 – 92030”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе