Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 30 - 99881 ЦЕНА: 1,200 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 50 - 92050 ЦЕНА: 1,067 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 40 – 92040

Достапен

Шифра:92040

ЦЕНА: 1,067 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 40-92040

Тежина 3.14 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 40 – 92040”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе