Ланци за снег Praxis - 12mm - тип 120 - 99890 ЦЕНА: 1,400 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 40 - 92040 ЦЕНА: 1,200 ден

Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 30 – 99881

Достапен

Шифра:99881

ЦЕНА: 1,400 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 12 mm- tip- 30 – 99881

Тежина 2.95 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 12mm – тип 30 – 99881”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе