Попуст
Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (1999-2003) 211589 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (2009-) 216204 ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027

Достапен

Шифра:214027

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Тежина 5.24 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAVENSISСите типови2003-2008
Врати се горе