Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (1999-2003) 211589 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (2009-) 216204 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027

Има на залиха

Sku:214027

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Avensis (2003-2008)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Weight 5.24 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (2003-2008) 214027”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAVENSISСите типови2003-2008
Back to Top