Гумени патосници Гумекс - Audi A6 (C5) (1997-2003) 211259 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A6 (C6) 2006-2011) 214830 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A6 (C6) 2004-2006) 214058

Има на залиха

Шифра:214058

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi A6 (C6) 2004-2006) 214058
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A6 (2004-2006)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,4 кг

Тежина 4.39 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi A6 (C6) 2004-2006) 214058”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA6C62004-2006
Врати се горе