Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (2003-2008) 214027 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Aygo (2005-2014), (2014-) 214784 ЦЕНА: 1,390 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (2009-) 216204

1 на залиха

Шифра:216204

ЦЕНА: 1,800 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Avensis (2009-) 216204
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Avensis (2009-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,7 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (2009-) 216204”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAVENSISСите типови2009-
Врати се горе