Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - BMW 3 Ser. F30 Sedan 2012< 155521 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Mercedes E-ser. W212 - 155664 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Skoda Октавија – 155681

Не е достапен

Шифра:155681

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Skoda Octavia – 155681

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Skoda Октавија – 155681”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ŠkodaOCTAVIA
Врати се горе