Гумени патосници Gumex - Kia CEED/ PROCEED (2019-) 221235 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex – VW Touareg (2018-) 221764 ЦЕНА: 2,100 ден

Гумени патосници Gumex – Peugeot 5008 (2017-) 221315

Има на залиха

Шифра:221315

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Peugeot 5008 (2017-) 221315

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroën C5 Aircross (2017-)

Opel Grandland X (2017-)

Peugeot 3008 (2017-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Peugeot 5008 (2017-) 221315”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Peugeot5008
Врати се горе