Гумени патосници Gumex - Toyota Auris (2007-2012) 212677 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (2003-2008) 214027 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (1999-2003) 211589

Има на залиха

Sku:211589

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Avensis (1999-2003) – 211589
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota Avensis (1999-2003)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,2 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (1999-2003) 211589”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAVENSISСите типови1999-2003
Back to Top