Попуст
Гумени патосници Gumex - Toyota Auris (2007-2012) 212677 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - Toyota Avensis (2003-2008) 214027 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (1999-2003) 211589

Достапен

Шифра:211589

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Toyota Avensis (1999-2003) 211589

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,2 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Toyota Avensis (1999-2003) 211589”
TypeWidthProfileSizeSpeed
ToyotaAVENSISСите типови1999-2003
Врати се горе