Попуст
Гумени патосници Гумекс - Audi A6 (C6) 2006-2011) 214830 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q3 (2011-) 212847 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A6/A7 (2011-2018) 217134

Достапен

Шифра:217134

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi A6/A7 (2011-2018) 217134

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.54 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Audi A6/A7 (2011-2018) 217134”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA6
Врати се горе