Гумени патосници Гумекс - Audi A6 (C6) 2006-2011) 214830 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi Audi Q3 (2011-) 212847 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A6/A7 (2011-2018) 217134

Има на залиха

Шифра:217134

ЦЕНА: 1,929 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi A6/A7 (2011-2018) 217134

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi A6/A7 (C7) (2011-2018)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,6 кг

Тежина 4.54 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi A6/A7 (2011-2018) 217134”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA6
Врати се горе