Купон 100мкд
Патосници GUMEX Fiat Типо Седан (2016-) - 221036 ЦЕНА: 1,660 ден
Патосници GUMEX Fiat Добло 2 ком.(2009-2015) - 219882 ЦЕНА: 1,000 ден

Патосници GUMEX Ford Куга (2008-) – 220964

Има на залиха

Sku:220964

ЦЕНА: 1,390 ден

Спореди

Patosnici GUMEX Ford Kuga (2008-) – 220964
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Kuga (2008-2019)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,7 кг

Weight 5.08 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Патосници GUMEX Ford Куга (2008-) – 220964”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top