Попуст
3D Типски патосник за багажник - Ford Mondeo Sedan - 155564 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден
3D Типски патосник за багажник - Audi Q5 2009 - 155515 ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

3D Типски патосник за багажник – Dacia duster 4×4 – 155540

1 Достапни

Шифра:155540

ЦЕНА: 1,600 ден 1,200 ден

1 Достапни

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Dacia duster 4×4 – 155540

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Тежина 2.800 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “3D Типски патосник за багажник – Dacia duster 4×4 – 155540”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 + ten =

TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaDUSTERСите типови2010-
Врати се горе