Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник - Ford Mondeo Sedan - 155564 ЦЕНА: 1,600 ден
3D Типски патосник за багажник - Audi Q5 2009 - 155515 ЦЕНА: 1,600 ден

3D Типски патосник за багажник – Dacia duster 4×4 – 155540

Нема на залиха

Sku:155540

ЦЕНА: 1,600 ден

Out of stock

Спореди

3D Tipski patosnik za bagaznik – Dacia duster 4×4 – 155540

Висок квалитет, без мирис
Голема издржливост
Дизајнирани по тип на возило

Weight 2.800 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “3D Типски патосник за багажник – Dacia duster 4×4 – 155540”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaDUSTERСите типови2010-
Back to Top