Гумени патосници Gumex - Renault Kangoo (1997-2007) 211179 ЦЕНА: 1,130 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Kangoo (2008-) 217843

Има на залиха

ЦЕНА: 1,130 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Kangoo (2008-) 217843
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mercedes-Benz CITAN (2012-)
Renault KANGOO (2008-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 2,8 кг

Тежина 2.79 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Kangoo (2008-) 217843”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultKANGOOСите типови2008-
Врати се горе