Попуст
Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A5 (B8) (2007-) 212954 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958

Достапен

Шифра:212958

ЦЕНА: 1,323 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.23 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B82007-
AudiA5Sportback2009-
Врати се горе