Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A5 (B8) (2007-) 212954 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958

Има на залиха

Шифра:212958

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A4 (B8) (2007-2015)
Audi A5 Sportback (2009-2016)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,3 кг

Тежина 4.23 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B8) (2007-), A5 sportback (2009) 212958”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B82007-
AudiA5Sportback2009-
Врати се горе