Гумени патосници Gumex - Renault Fluence (2010-) 216178 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Kangoo (2008-) 217843 ЦЕНА: 1,130 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179

Има на залиха

Sku:211179

ЦЕНА: 1,130 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Kangoo (1997-2007) – 2 ds
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 3,4 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultKANGOOСите типови1997-2007
Back to Top