Попуст
Гумени патосници Gumex - Renault Fluence (2010-) 216178 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Kangoo (2008-) 217843 ЦЕНА: 963 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179

Достапен

Шифра:211179

ЦЕНА: 963 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179

Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 2 парчиња
Тежина: 3,4 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Renault Kangoo (1997-2007) 211179”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultKANGOOСите типови1997-2007
Врати се горе