Попуст
Гумени патосници Gumex - Ford Fiesta (2017-) 221835 ЦЕНА: 1,440 ден
Гумени патосници Gumex - Kia CEED/ PROCEED (2019-) 221235 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Gumex – Honda CR-V (2017-) 221824

Достапен

Шифра:221824

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Honda CR-V (2017-) 221824
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Honda CR-V (2017-) / i Hybrid
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Тежина 4.500 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Honda CR-V (2017-) 221824”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Honda2017>
HondaCRV
Врати се горе