Патосници GUMEX Ауди A6/A7 (C8) (2018-) 221774 ЦЕНА: 2,100 ден
Патосници GUMEX Ford Куга (2008-) - 220964 ЦЕНА: 1,486 ден

Патосници GUMEX Fiat Типо Седан (2016-) – 221036

Само 1 останати на залиха

Шифра:221036

ЦЕНА: 1,800 ден

Само 1 останати на залиха

Patosnici GUMEX Fiat Tipo Sedan (2016-) – 221036

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Fiat Tipo sedan (2015-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4,2 кг

Тежина 4.6 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Патосници GUMEX Fiat Типо Седан (2016-) – 221036”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе