Купон 100мкд
Патосници GUMEX Ауди A6/A7 (C8) (2018-) 221774 ЦЕНА: 1,960 ден
Патосници GUMEX Ford Куга (2008-) - 220964 ЦЕНА: 1,390 ден

Патосници GUMEX Fiat Типо Седан (2016-) – 221036

Има на залиха

Sku:221036

ЦЕНА: 1,660 ден

Спореди

Patosnici GUMEX Fiat Tipo Sedan (2016-) – 221036
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat Tipo sedan (2015-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,2 кг

Weight 4.60 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Патосници GUMEX Fiat Типо Седан (2016-) – 221036”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top