Гумени патосници Gumex - Renault Kangoo (2008-) 217843 ЦЕНА: 1,130 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Master (1998-2009), (2010-) 217174 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005

Има на залиха

Шифра:214005

ЦЕНА: 1,550 ден

Gumeni patosnici Gumex – Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Laguna (2001-2007), (2007-2015)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,1 кг

Тежина 6.07 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultLAGUNAСите типови2001-2007
RenaultLAGUNAСите типови2007-
Врати се горе