Гумени патосници Gumex - Renault Kangoo (2008-) 217843 ЦЕНА: 1,070 ден
Гумени патосници Gumex - Renault Master (1998-2009), (2010-) 217174 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Gumex – Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005

1 in stock

Sku:214005

ЦЕНА: 1,470 ден

1 in stock

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Renault Laguna (2001-2007), (2007-2015)
Црна боја
Фиксација: бр
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6,1 кг

Weight 6.07 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Gumex – Renault Laguna (2001-2007), (2007-) 214005”
TypeWidthProfileSizeSpeed
RenaultLAGUNAСите типови2001-2007
RenaultLAGUNAСите типови2007-
Back to Top