Попуст
Гумени патосници Гумекс - Audi A3 (2012-) (Leon,Golf VII) 217876 ЦЕНА: 1,323 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B6/7) (2000-2005) ЦЕНА: 1,557 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B5) (1995-2000)

Достапен

Шифра:252149

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B5) (1995-2000)
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A4 (B5) (1995-10/2000)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 6 кг

Тежина 5.92 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B5) (1995-2000)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B51995-2000
Врати се горе