Гумени патосници Гумекс - Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154 ЦЕНА: 1,200 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Focus (2001-2006) 213213 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Fiesta (2009-) 216164

Има на залиха

Sku:216164

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Fiesta (2009-) 216164
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Fiesta (2009-2016)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,6 кг

Weight 4.58 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Ford Fiesta (2009-) 216164”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordFIESTAСите типови2009-
Back to Top