Попуст
Гумени патосници Гумекс - Ford Conect Tourneo , Transit (2014-)  218822 ЦЕНА: 837 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Fiesta (2009-) 216164 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154

Достапен

Шифра:219154

ЦЕНА: 1,080 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154

Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 3 парчиња
Тежина: 3,2 кг

Тежина 3.16 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordCUSTOMTourneo2013-
FordCUSTOMTransit2013-
Врати се горе