Гумени патосници Гумекс - Ford Conect Tourneo , Transit (2014-)  218822 ЦЕНА: 1,071 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Fiesta (2009-) 216164 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154

1 на залиха

Шифра:219154

ЦЕНА: 1,350 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Ford Tourneo Custom (2013-)

Ford Transit Custom (2013-)

Ford Transit (2014-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 3 парчиња

Тежина: 3,2 кг

Тежина 3.16 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Ford Custom Tourneo , Transit (2013-) 219154”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordCUSTOMTourneo2013-
FordCUSTOMTransit2013-
Врати се горе