Нема на залиха
Гумени патосници Гумекс - Audi A1 (2010-) 217244 ЦЕНА: 1,929 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A3 (2012-) (Leon,Golf VII) 217876 ЦЕНА: 1,657 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A3 (2003-2009), (2009-2011) 213648

Нема на залиха

Шифра:213648

ЦЕНА: 1,657 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Audi A3 (2003-2009), (2009-2011) 213648

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Audi A3 (2003-2009), (2009-2011)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Audi A3 (2003-2009), (2009-2011) 213648”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA3Сите типови2003-2009
AudiA3Сите типови2009-2011
Врати се горе