Гумени патосници Гумекс - Ford Fiesta (2009-) 216164 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Гумекс - Ford Focus II (2005-2010) 215184 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Гумекс – Ford Focus (2001-2006) 213213

Има на залиха

Sku:213213

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Ford Focus (2001-2006) 213213
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Ford Focus (2001-2006)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Weight 5.59 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Ford Focus (2001-2006) 213213”
TypeWidthProfileSizeSpeed
FordFOCUSСите типови2001-2006
Back to Top