Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B5) (1995-2000) ЦЕНА: 1,730 ден
Гумени патосници Гумекс - Audi A4 (B7) (2005-2007) 212348 ЦЕНА: 1,730 ден

Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B6/7) (2000-2005)

Достапен

Шифра:212341

ЦЕНА: 1,730 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Audi A4 (B6/7) (2000-2005)
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A4 (B6/B7) (2000-2005)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Тежина 4.96 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Audi A4 (B6/7) (2000-2005)”
TypeWidthProfileSizeSpeed
AudiA4B62000-2005
Врати се горе