Раткапни Versaco Rapid NC SB 16" - 8982 ЦЕНА: 1,460 ден
Патосници GUMEX Ауди Q8 (2018-) 220125 ЦЕНА: 1,680 ден

Патосници GUMEX VW Polo (2017-) 221171

Има на залиха

Шифра:221171

ЦЕНА: 1,550 ден

Patosnici GUMEX Audi A1 (2018-) 221171
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Audi A1 (2018-) Sportback / Citycarver
Volkswagen Polo (2017-)
Seat Arona (2017-)
Seat Ibiza (2017-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Тежина 4.50 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Патосници GUMEX VW Polo (2017-) 221171”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе