Попуст
Купон 200мкд
Praxis Силиконски отстранувач за вода 25цм. - 4214 ЦЕНА: 44 ден
Vesna+ акумулатор +45Ah Eh400A - 235845 ЦЕНА: 2,925 ден

Vesna+ акумулатор +35Ah R+ JT – 415035

Има на залиха

Sku:415035

ЦЕНА: 2,655 ден

Спореди

Vesna+ akumulator +35Ah R+ JT – 415035

ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Weight 5.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top