Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK700 70AH R+ ЦЕНА: 10,198 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK950 95AH R+ ЦЕНА: 12,184 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ АГМ EK800 80AH R+

Има на залиха

Шифра:95036

ЦЕНА: 11,281 ден

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (11875ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 5% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 2% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE  AGM EK800 80Ah R+

Тежина 10.00 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе