Нема на залиха
Купон 200мкд
Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ620 62АХ Р+ ЦЕНА: 4,019 ден
Акумулатор ЕКСИДЕ ЕЦ550 55АХ Р+ ЦЕНА: 4,200 ден

Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ740 74АХ Р+

Нема на залиха

Sku:95055

ЦЕНА: 5,045 ден

Out of stock

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (5605 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.
Akumulator EXIDE EB740 74AH R+

Weight 16.9 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ740 74АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top