Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ501 50АХ Л+ ЦЕНА: 3,488 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ705 70АХ Л+ ЦЕНА: 5,088 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ704 70АХ Р+

Има на залиха

Шифра:95024

ЦЕНА: 5,088 ден

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (5653ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EB704 70AH R+

Тежина 149 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ704 70АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе