Попуст
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 52А ЦЕНА: Original price was: 4,500 ден.Current price is: 4,050 ден.
АКУМУЛАТОР ВАРТА ДИНАМИК БЛУ 12В 74А ЦЕНА: Original price was: 8,421 ден.Current price is: 6,316 ден.

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ704 70АХ Р+

Има на залиха

Шифра:95024

ЦЕНА: Original price was: 7,286 ден.Current price is: 5,464 ден.

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 25% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EB704 70AH R+

Тежина 149 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕБ704 70АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе