Попуст
Vesna+ акумулатор +35Ah R+ JT - 415035 ЦЕНА: Original price was: 3,667 ден.Current price is: 2,750 ден.
Vesna+ акумулатор +54Ah Eh510 - 415254 ЦЕНА: Original price was: 4,847 ден.Current price is: 3,635 ден.

Vesna+ акумулатор +45Ah Eh400A – 235845

Има на залиха

Шифра:235845

ЦЕНА: Original price was: 4,040 ден.Current price is: 3,030 ден.

Vesna akumulator +45Ah Eh400A – 235845

ПОПУСТ ОД 25% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ ПОМАЛ (%) НА ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)

ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Тежина 10 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе