Нема на залиха
Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ440 44АХ Р+ ЦЕНА: 3,378 ден
Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ740 74АХ Р+ ЦЕНА: 5,045 ден

Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ620 62АХ Р+

Нема на залиха

Шифра:95003

ЦЕНА: 4,019 ден

Нема на залиха

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (4465 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.
Akumulator EXIDE EB620 62AH R+

Тежина 138 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Акумулатор ЕКСИДЕ ЕБ620 62АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе