Попуст
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА530 53АХ Р+ ЦЕНА: 4,019 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА770 77АХ Р+ ЦЕНА: 5,772 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА612 61АХ Р+

Има на залиха

Шифра:95009

ЦЕНА: 4,703 ден

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (5225ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР СО ЕДНАКВА АМПЕРАЖА, ДОКОЛКУ СЕ ПРАВИ ЗАМЕНА СО ПОМАЛА АМПЕРАЖА ДОБИВАТЕ 5% ПОПУСТ (во продажните салони CARBOX во Скопје)
ПОПУСТОТ Е ПРЕСМЕТАН ВО ЦЕНАТА.

Akumulator EXIDE EA612 61AH R+

›30% дополнителна моќност
›Полнење до 1,5 пати побрзо од стандардните акумулатори
›Идеални за високо опремени автомобили со моќни мотори
›Идеални за екстремни временски услови и урбани услови за возење
›Ги исполнува ОЕ барањата

Тежина 13.9 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА612 61АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе