Наслон за седиште со греење ALPINE - 52317 ЦЕНА: 640 ден
Praxis Гребалка за мраз - 4291 ЦЕНА: 99 ден

Praxis Телескопски микрофибер чистач – 4216

Има на залиха

Sku:4216

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

Teleskopski mikrofiber cistac – 4216

Супер апсорбирачка моќ и должина до 1.3 метри.

 

Weight 0.500 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top