Попуст
Акумулатор ЕКСИДЕ ЕЦ550 55АХ Р+ ЦЕНА: 3,500 ден
АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА612 61АХ Р+ ЦЕНА: 4,870 ден 4,163 ден

АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА530 53АХ Р+

Достапен

Шифра:95008

ЦЕНА: 4,350 ден 3,720 ден

Спореди

5% ПОПУСТ НА РЕДОВНАТА ЦЕНА БЕЗ СТАР АКУМУЛАТОР! Цена – (4133 ден.)

ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ ОД 10% СО ОСТАВАЊЕ НА СТАР АКУМУЛАТОР (во продажните салони CARBOX во City Mall и ПСС објектот Ново Лисиче)

Akumulator EXIDE EA530 53AH R+

›30% дополнителна моќност
›Полнење до 1,5 пати побрзо од стандардните акумулатори
›Идеални за високо опремени автомобили со моќни мотори
›Идеални за екстремни временски услови и урбани услови за возење
›Ги исполнува ОЕ барањата

Тежина 12.3 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “АКУМУЛАТОР ЕКСИДЕ ЕА530 53АХ Р+”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе