Раткапни Versaco - Victory 15" 8313 ЦЕНА: 800 ден
Раткапни Versaco - Spark 14" 8184 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Spark 13″ 8061

Достапен

Шифра:8061

ЦЕНА: 640 ден

Големина: 13"
Спореди

Ratkapni Versaco – Spark 13″ 8061

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Spark 13″ 8061”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе