Нема на залиха
Раткапни Versaco - Dynamic 16" 3482 ЦЕНА: 850 ден
Раткапни Versaco - Dynamic 14" 8276 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Dynamic 15″ 8399

Не е достапен

Шифра:8399

ЦЕНА: 800 ден

Големина: 15"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Dynamic 15″ 8399

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Dynamic 15″ 8399”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе