Раткапни Versaco - Kristal 15" 9163 ЦЕНА: 1,050 ден
Раткапни Versaco - Rapid NC 14" 9132 ЦЕНА: 1,000 ден

Раткапни Versaco – Kristal 16″ 952

Достапен

Шифра:952

ЦЕНА: 1,150 ден

Големина: 16"
Спореди

Ratkapni Versaco – Kristal 16″ 952

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Kristal 16″ 952”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе