Раткапни Versaco - Kristal 15" 9163 ЦЕНА: 1,330 ден
Раткапни Versaco - Rapid NC 14" 9132 ЦЕНА: 1,000 ден

Раткапни Versaco – Kristal 16″ 952

Има на залиха

Шифра:952

ЦЕНА: 1,465 ден

Големина: 16"

Ratkapni Versaco – Kristal 16″ 952

Тежина 2.20 кг
Големина

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Kristal 16″ 952”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе