Раткапни Versaco - Espirit RC 14" 1822 ЦЕНА: 960 ден
Раткапни Versaco - Espirit RC 16" 1846 ЦЕНА: 1,180 ден

Раткапни Versaco – Espirit RC 15″ 1839

Достапен

Шифра:1839

ЦЕНА: 1,060 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Espirit RC 15″ 1839

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Espirit RC 15″ 1839”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе