Раткапни Versaco - Spark 14" 8184 ЦЕНА: 700 ден
Раткапни Versaco - Spark 16" 3710 ЦЕНА: 900 ден

Раткапни Versaco – Spark 15″ 8306

Достапен

Шифра:8306

ЦЕНА: 800 ден

Големина: 15"
Спореди

Ratkapni Versaco – Spark 15″ 8306

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Spark 15″ 8306”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе