Раткапни Versaco - Spark 13" 8061 ЦЕНА: 650 ден
Раткапни Versaco - Spark 15" 8306 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Spark 14″ 8184

Достапен

Шифра:8184

ЦЕНА: 700 ден

Големина: 14"
Спореди

Ratkapni Versaco – Spark 14″ 8184

Тежина 1.95 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Spark 14″ 8184”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе