Нема на залиха
Раткапни Versaco - Power 14" 8221 ЦЕНА: 700 ден
Раткапни Versaco - Master 13" 8047 ЦЕНА: 650 ден

Раткапни Versaco – Power 15″ 8344

Не е достапен

Шифра:8344

ЦЕНА: 800 ден

Големина: 15"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Power 15″ 8344

Тежина 2.00 kg
Големина

15"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Power 15″ 8344”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе