Раткапни Versaco - Spirit 15" 8290 ЦЕНА: 1,071 ден
Раткапни Versaco - Espirit RC 14" 1822 ЦЕНА: 1,429 ден

Раткапни Versaco – Espirit RC 13″ 1815

Има на залиха

Шифра:1815

ЦЕНА: 1,143 ден

Големина: 13"

Ratkapni Versaco – Espirit RC 13″ 1815

Тежина 1.6 кг
Големина

13"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Espirit RC 13″ 1815”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе