Раткапни Versaco - Spirit 15" 8290 ЦЕНА: 1,000 ден
Раткапни Versaco - Espirit RC 14" 1822 ЦЕНА: 1,330 ден

Раткапни Versaco – Espirit RC 13″ 1815

Има на залиха

Sku:1815

ЦЕНА: 1,065 ден

Големина: 13"
Спореди

Ratkapni Versaco – Espirit RC 13″ 1815

Weight 1.60 kg
Големина

13"

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Раткапни Versaco – Espirit RC 13″ 1815”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top