Нема на залиха
Раткапни Versaco - Spark 16" 3710 ЦЕНА: 900 ден
Раткапни Versaco - Power 14" 8221 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Power 13″ 8108

Не е достапен

Шифра:8108

ЦЕНА: 650 ден

Големина: 13"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Power 13″ 8108

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Power 13″ 8108”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе