Нема на залиха
Раткапни Versaco - Rapid NC 16" 9156 ЦЕНА: 1,150 ден
Раткапни Versaco - Stratos RC 15" 7985 ЦЕНА: 1,050 ден

Раткапни Versaco – Stratos RC 14″ 7978

Не е достапен

Шифра:7978

ЦЕНА: 1,000 ден

Големина: 14"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Stratos RC 14″ 7978

Тежина 1.60 kg
Големина

14"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Stratos RC 14″ 7978”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе