Нема на залиха
Раткапни Versaco - Dynamic 14" 8276 ЦЕНА: 700 ден
Раткапни Versaco - Spirit 13" 8054 ЦЕНА: 600 ден

Раткапни Versaco – Dynamic 13″ 8153

Не е достапен

Шифра:8153

ЦЕНА: 650 ден

Големина: 13"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Dynamic 13″ 8153

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Dynamic 13″ 8153”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе