Нема на залиха
Раткапни Versaco - Stratos RC 16" 7992 ЦЕНА: 1,180 ден
Раткапни Versaco - Dynamic 15" 8399 ЦЕНА: 800 ден

Раткапни Versaco – Dynamic 16″ 3482

Не е достапен

Шифра:3482

ЦЕНА: 850 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Спореди

Ratkapni Versaco – Dynamic 16″ 3482

Тежина 2.20 kg
Големина

16"

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Dynamic 16″ 3482”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе