Нема на залиха
Раткапни Versaco - Stratos RC 16" 7992 ЦЕНА: 1,465 ден
Раткапни Versaco - Dynamic 15" 8399 ЦЕНА: 1,000 ден

Раткапни Versaco – Dynamic 16″ 3482

Нема на залиха

Шифра:3482

ЦЕНА: 850 ден

Големина: 16"

Нема на залиха

Ratkapni Versaco – Dynamic 16″ 3482

Тежина 2.20 кг
Големина

16"

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Раткапни Versaco – Dynamic 16″ 3482”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе