Раткапни Versaco - Power 15" 8344 ЦЕНА: 800 ден
Раткапни Versaco - Master 14" 8160 ЦЕНА: 700 ден

Раткапни Versaco – Master 13″ 8047

Достапен

Шифра:8047

ЦЕНА: 650 ден

Големина: 13"
Спореди

Ratkapni Versaco – Master 13″ 8047

Тежина 1.60 kg
Големина

13"

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Раткапни Versaco – Master 13″ 8047”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе