Запечатувач на ладилници и заштитувач - Sonax 442141 ЦЕНА: 249 ден
Мулти сунѓер Sonax 428000 ЦЕНА: 218 ден

Против замрзнување и чист видик Sonax – концентрат 332300

Достапен

Шифра:332300

ЦЕНА: 230 ден

Спореди

Protiv zamrznuvanje i cist vidik Sonax – koncentrat 332300

Доверлив производ за чиста видливост и против замрзнување наменет за резервоарот за течност за стакла. Се користи во зима. Ги отстранува маслото, наталожениот чад, солта и другите типични зимски нечистотии. Има извонредно силна моќ за рапидно отстранување на нечистотиите. Ги заштитува распрскувачите и течноста за стакла од замрзнување. Погоден за механизмот за распрскување. Не влијае на бојата, хромираните, гумените и пластичните површини. Исто така, идеален за високо квалитетните Џенон фарови и пластичните фарови со заштита од одблесок со чисто стаклена оптика. Погоден за сите типови на распрскувачки механизми за течност за стакло. Со свеж мирис.

Тежина 0.995 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Против замрзнување и чист видик Sonax – концентрат 332300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе