Нема на залиха
Марамици за кожа - 100099 ЦЕНА: 130 ден
SONAX Марамици за внатрешност - 415900 ЦЕНА: 120 ден

SONAX Марамици за кокпит (мат) – 415800

Не е достапен

Шифра:415800

ЦЕНА: 120 ден

Нема на залиха

Спореди

SONAX Maramici za kokpit (mat) – 415800
Влажните марамици за чистење и одржување сите пластични делови, дрво и гума. Го задржува оригиналниот мат изглед на третираните површини. Практично решение за внатрешна и надворешна употреба. Идеални за патување.

Тежина 0.150 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе